Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Ubytování ve Španělsku

Tato země v jihozápadní Evropě je velmi oblíbenou destinací. Není mnoho dalších zemí s tak velkým výběrem různých regionů. Na dovolené ve Španělsku si každý nejde místo, které si zamiluje. Katalánsko je na severu země a můžete zde očekávat nádherné pobřeží s bílými plážemi. V okouzlujících vesničkách, které vypadají jako před stovkami let, žijí velmi milí lidé. Navštivte je. Rekreační domy v Katalánsku poslouží jako ideální start vašich výletů. Tento region ovlivnili umělci jako jsou Salvador Dalí, malíř, který se narodil v Cadaques, nebo Antoni Gaudí, architekt, které postavil mnoho známých budov po celém světě.
Barcelona, hlavní město na pobřeží Costa Brava, je rušné a světoznámě proslulé město. Costa Dorada, Costa del Alzahar nebo Costa de Almeria nabízí tisíc a jeden způsob, jak strávit krásnou dovolenou. Okolí skýtá nepřeberné množství olivových hájů. Do vnitrozemí se zajeďte podívat na obrovské jezero „Lago de Iznajar“ a malá město postavená kolem kopců s kostely na vrcholu. Udělejte si zajímavou dovolenou s NOVASOL rekreačním domem. NOVASOL rovněž nabízí velké „Cortijos“ .Takové domy jsou typické vily s bazénem a nádherným výhledem. Máme-li mluvit o Španělsku, nesmíme zapomenout na slavné ostrovy ve Středozemním moři; Baleáry. Na Mallorce, hlavním ostrově, nabízí NOVASOL rekreační domy a vily. Nezáleží na tom, jestli chcete rekreační domy malé, roztomilé a útulné nebo velké s pokoji pro mnoho lidí; z NOVASOL rekreačních domů ve Španělsku si vyberete, jaký potřebujete.
Další ostrovy, o kterých stojí se zapřemýšlet, jsou Kanárské ostrovy. Je to osm ostrovů a každý z nich se liší od ostatních. Některé jsou obklopené bílými plážemi, zatímco druhé černý popelem z vulkánu. NOVASOL rekreační domy Vám dávají možnost vychutnat si Španělsko v celé své kráse. Ještě poslední věc. Když řeknu Španělsko, co vás napadne? Mě slunce vysoko na nebi, moře, fotbal, olivy víno. Dovolená ve Španělsku znamená vybrat si z velkého množství ubytování jak z pobřeží, tak z ostrovů. NOVASOL rekreační domy a apartmány jsou na všech z nich. Vybírejte dobře. Přeji hezkou dovolenou.