Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Rekreační vila v Makarské, Chorvatsko

Tato krásná rekreační vila se nachází v Makarské. Město Makarska zaujímá centrální polohu pobřežní oblasti. Region byl v poslední době pojmenován Makarská riviéra. Město je od vnitrozemí odděleno strmým masivem Biokovo (nejvyšší vrchol, Sv. Jure 1762m). Z oblázkových pláží riviéry je krásný výhled na moře a ostrovy Brač a Hvar. Samotné město je vsazeno mezi dva poloostrovy: Osejava a sv. Petar.
Krásná městská vila moderní architektury se nachází v nejatraktivnějším letovisku na pobřeží na pobřeží Jaderského moře. Z obývacího pokoje a terasy je nádherný výhled na panorama města. V přední části terasy je k dispozici bazén s protiproudem. V přízemí je kuchyň, jedna ložnice a toaleta. V prvním podkrovním podlaží jsou ložnice s koupelnami. Pokoje jsou moderní s nádherně zařízeným interiérem.  V nejnižším patře je garáž, posilovna, sauna a toaleta. Odtud je přímý vstup na terasu s grilem. Za vilou najdete dvorek s udržovaným trávníkem a dětské hřiště.
Makarska je jednou z nejznámějších turistických destinací na chorvatském pobřeží. Největší poklad Makarské jsou pláže; téměř 2km dlouhý souvislý pás světlých oblázků a písku. Procházka po pobřežní promenádě lemované borovice je jednoduše nutností.