Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Německo

Aktivní dovolená v Německu:
Německo je rozlehlá země, díky čemuž nabízí turistům mnoho způsobů vyžití. NOVASOL rekreační chaty a byty v Německu si můžete rezervovat téměř po celém území, proto není problém projet Německo na in-line bruslích či kole, zažít eurovíkend v Berlíně s partnerem nebo si zaskotačit na rodinné dovolené v Tropical Islandu.
In-line brusle v Bavorsku:
Milovníci in-line bruslí si přijdou na své v Sasku. In-line stezky dokresluje krásná příroda a často i přírodní rezervace. Tento kraj si zamilují i méně zdatní cyklisté díky převážně rovinatému terénu. Ideální je si naplánovat vícedenní okruh. Prohlédnete si neobvyklá zákoutí Německa, ale i turisticky zajímavá a lákavá místa. Se sháněním ubytování v Německu není problém, objednat si můžete z velké škály rekreačních chat a bytů Německo.
Eurovíkend v Berlíně:
Novodobá historie na nás všude dýcha z hlavního města Berlín, které bylo jedno z hlavních sledovaných center druhé světové války. V centru najdeme stále zbytky berlínské zdi, která oddělovala východní a západní svět. Pro milovníky soukromí máme v nabídce rekreační byty Berlín, kde stráví nikým nerušený večer. Přesto byste si neměli nechat ujít skvosty jako třeba Braniborskou bránu, Spolkový sněm, Televizní věž nebo Vítězný sloup. Eurovíkend v Berlíně je jedinečná příležitost, jak navštívit toto evropské město.
Rodinná dovolená v Tropical Islandu:
Ideální rodinnou dovolenou můžete strávit v rekreační chatě Německo nedaleko známého aqvaparku Tropical Island. Celý areál je rozdělen na několik tematických letovisek, proto celou návštěvu můžete pojmout jako návštěvu jednotlivých koutů planety. Jednou se nacházíte v tropickém květinovém světě, pak můžete ochutnat tropické jídlo v místní vesnici, dobrodružství na vás čeká v deštném pralese, kde je i asi kilometr dlouhá stezka. Dospělí si mohou odpočinout u tropického moře s pláží, zatím co děti budou skotačit v Bali laguně. Na své si přijde opravdu celá rodina. Ubytujte se v NOVASOL rekreačním domě ve Německu.