Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Francie a její kouzla

Francie a její kouzla:
Nudná dovolená bez jakéhokoliv vnitřního obohacení pro Vás není? Zarezervujte si rekreační dům či byt ve Francii a nebudete litovat. Za návštěvu stojí Eiffelova věž, Normandie nebo Azurové pobřeží, které ocení především Vaše chuťové pohárky. Degustací vína nebo ochutnávkou místních specialit nepohrdne snad žádný turista.
Jako je pro Egypt příznačný Nil, tak je s Francií spojována Eiffelova věž. Věž, kterou Pařížané zpočátku nenáviděli. Dokonce spisovatel Guy de Maupassant říkal, že do restaurace na věži chodí jen proto, že je to jediné místo, kde tuto stavbu nevidí. Dnes si ale asi žádný turista nedovede představit návštěvu Paříže bez Eiffelovy věže. V naší nabídce si můžete vybrat z různých rekreačních bytů Paříž.
Francouzi by určitě nikomu neodpustili opomenutí jejich skvělého jídla a především francouzského vína. Francie spolu s Itálií vyprodukují nejvíce vína na světě. Rekreační chaty Francie si můžete zabookovat ve všech známých vinařských oblastech – například Bordeaux, Burgunsko, Champagne nebo Provence. Oceníte to především po večeru s francouzským vínem a místní hudbou.
V Provance turisty zaujme především všudypřítomná levandule. Z rozkvetlých polí doslova přechází zrak. Častými suvenýry jsou levandulová mýdla, polštářky nebo svíčky. Na Azurovém pobřeží jsou i další zajímavá místa, kam turisté směřují po celý rok díky svému příznivému klimatu. I v této lokalitě si najdete širokou nabídku rekreačních chat Francie.
Rekreační domy v Normandii nabízí prožití nezapomenutelně pestré dovolené. Tato část Francie je celkem dobře dostupná. V Normandii si přijdou na své gurmáni nebo historici. Zajisté vás okouzlí zachovalá městečka a strmé útesy. Při brouzdání po normanské pláži si můžete prohlédnout místa, kde se vyloďovala flotila v den D během druhé světové války. Asi nejzajímavější v této oblasti je ostrov Mont Saint Michel. Když je příliv, tak ho turisté vidí v podstatě „plavat“ na hladině a naopak pokud je, tak tam mohou dojít suchou nohou.