Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Dovolená ve Švédsku

Švédsko je velmi populární země na dovolenou. Zejména za přírodou sem turisté s respektem přijíždějí. Právě příroda učiní vaši dovolenou ve Švédsku tak příjemnou. Z NOVASOL rekreačního domu byste rozhodně měli navštívit Stockholm a prohlédnout si historické budovy a muzea. Doporučujeme také strávit noc v jednom v nesčetných klubů a zažít i noční život tohoto krásného města. Dalším zajímavým bodem je Malmö na jihu Švédska. Město má velmi působivý most s názvem Öresundbridge, je 15.9 km dlouhý a spojuje Švédsko s Dánskem. Místní přístav s obrovskými trajekty a malými rybářskými čluny je třeba také zmínit. Zde se naskytuje jedinečná příležitost nahlédnout do života přístavu. Také fanouškům rybolovu se bude Švédsko líbit. Bezpočet řek a jezer vás zve k relaxaci při rybolovu. Švédsko je skutečný rybářský ráj. Ubytujte se v NOVASOL rekreační chatě pro 2 osoby nebo ve velkém rybářském domě pro 10 osob včetně lodě a kotviště. Domy jsou navržené v typickém švédském stylu. Ať si vyberete malý nebo velký, všechny domy splní vaše přání a vy užijete skvělou dovolenou ve Švédsku. Ve Švédsku se dají chytat losi, ale bohužel nemůžeme zaručit, že tam budou zrovna po dobu vaší dovolené. Rezervujte si NOVASOL rekreační dům ještě dnes.
S trochou štěstí uvidíte přírodní úkaz Aurora Barealis – polární záři. Největší pravděpodobnost, jak ji spatřit je dívat se během polární noci k obloze.
Švédsko sice je severský stát, ale není tu taková zima. Za mírnější klima vděčí teplému Švédsko Golfskému proudu. Ve Švédsku je k vidění rozmanitá příroda a mírné podnebí na jihu až po drsné podmínky na severu. Jediná zemědělská oblast leží na jihu, jmenuje se Götaland. Na sever pomalu přibývají listnaté lesy, ty pak dále přechází v jehličnaté a dále na sever jen březový porost. Právě tato oblast na severu Švédska – Norrland – je vyhlášenou dřevařskou a rudnou oblastí. Ubytujte se v NOVASOL rekreačním domě ve Švédsku a vychutnejte si dary přírody.