Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Dovolená v lese u jezera

Holiday Park Buitengoed ‘t Lageveld se nachází v krásné zalesněné oblasti. V tomto rekreačním parku zvaném Overijssel najdete klid velmi snadno. Z rekreačního domu NOVASOL si můžete prohlédnout Twente.
Rekreační areál má u jezera písečné pláže. K jezeru se dostanete snadno pěšky. Okolí vašeho rekreačního domu nabízí dostatek příležitostí k plavání, turistice a relaxování.
Na vyžádání je možné zapůjčení dětské postýlky, vysoké židle a ručníků. Na recepci si můžete pronajmout horské kola a dozvědět se více o místech, které tu můžete navštívit. Například můžete navštívit Avonturenpark Hellendoorn (10km) nebo Ponypark Slagharen (34km). Jedná se o dva zábavní parky pro všechny věkové kategorie. Dále můžete navštívit Almelo. Město se nachází v blízkosti rekreačního parku Buitengoed’t Lageveld.
Město Enschede a město Hanna Ommen jsou snadno dostupná autem. Milovnící přírody by určitě měli navštívit národní park De Sallandse, kde je z výběžku krásný výhled na krajinu. V blízkosti rekreačního parku najdete golfové hřiště.
V okolí můžete navštívit příjemné restaurace a seznámit se s místní kuchyní. Z parku se snadno dostanete do veřejného bazénu De Kolk. Co si ale nesmíte nechat ujít je Oostmarsum nebo jinou z nostalgických vísek, které dělají region Overijssel tolik zajímavý.