Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Dovolená na Mallorce

Pokud chcete strávit dovolenou na Mallorce s nádherným výhledem na moře, potom je tento dům ta pravá volba. Rekreační dům NOVASOL je krásně a moderně zařízený a vybavený vším, co potřebujete pro dovolenou plnou relaxace. Nachází se v Aucanada – krásné místo – hned vedle Alcúdia. Neskutečně klidné místo s maximálním soukromím.
Jste sportovně založený člověk. Mallorca vás nenechá vypadnout z tréninku. Budete vybírat z množství příležitostí, jak se vyblbnout. Prim hrají vodní sporty – jachting, vodní lyže a potápění. To je vodorovně. A co vertikálně? Mallorca má pro vás například slaňování. Dále turistiku v horách nebo mountainbiking. Ne, tohle nejde odmítnout. Pro ty, kteří mají rádi své kosti v bezpečí je tu pak golf a tenis. Po takto stráveném dni určitě vám přijde vhod relax v NOVASOL rekreačním domě. Dnes sport a zítra kultura. Navštivte muzeum El Baluard v La Palma, domov moderního současného umění. Dovolená na Mallorce je supr, ale proč je tomu tak? Je to kouzlo a každý ho vidí v něčem jiném. Někoho ideál jsou nohy na trnoš při chladném ranním vánku a s kafíčkem v ruce. Jiný má rad výlety a další se radši prochází přístavem mezi loděmi a večer pozoruje nádherný západ slunce s nohama ve vodě. Co je však pro všechny stejné, je odpočinek od ruchu města a stresu. Taková je dovolená na Mallorce.
Na Mallorce je spoustu krásných pláží, skalisek, zálivů. Vedle toho krásná panenská příroda s celými lány zeleně. Pokud ale nechcete trávit dovolenou na pláži, vydejte se do hlavního města Palma de Mallorca. Projděte se uličkami města, poseďte u kávy a obdivujte secesní centrum města. Noční barů a klubů je požehnaně, tím pádem večeří den nekončí.
Fanoušky flóry potěší botanická zahrada na jihu s expozicí více než 10.000 kaktusů. Na dovolené na Mallorce navštivte dračí jeskyně „Coves de Drac“ s největším podzemním jezerem na světě. Rezervujte si NOVASOL rekreační dům na Mallorce ještě dnes a užijte si rodinnou dovolenou.
.