Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Destinace Dánsko

Dovolená s dětmi v Dánsku:
Láká vás jet na zahraniční dovolenou? Máte děti, které nebaví se jen slunit? Nechcete jet lán světa, abyste si přivezly nezapomenutelné zážitky z cest? Pokud jste si na otázky odpověděli ANO, tak je pro Vás Dánsko jako stvořené. Navíc se můžete těšit na zajímavé nabídky za ubytování ve vybraných lokalitách.
Legoland:
Rekreačním domem nebo apartmánem nedaleko Legolandu budete nadšení Vy i Vaše děti. Návštěva parku bude určitě zábavná pro obě generace. Legoland postavený firmou LEGO je rozdělený na různé tematické části. Jednou se ocitnete mezi indiány pak zase u Sochy Svobody v americkém New Yorku. Parkem vede síť vodních kanálů, kudy projíždí čluny. Děti si mohou vyzkoušet i vodní atrakce. Ani tady nesmí chybět horské dráhy. Navíc Vám společnost Novasol nabídne ubytování nedaleko tohoto zábavního parku.
Kodaň:
Pokud nepatříte mezi milovníky zábavních parků, můžete si užít například procházku po hlavním městě Kodani. Děti zaručeně zaujme bronzová socha Malé mořské víly – socha ženy s rybí ploutví namísto nohou. Při pohledu na tento unikát se každému musí připomenout pohádky Hanse Christiana Andersena. Dále stojí za zhlédnutí například Burzovní palác, náměstí Kogens Nytorv nebo zábavní park Tivoli. Po náročném dni si společně s rodinou můžete odpočinout v apartmánu v Kodani.
Dovolená u moře i na moři:
Rodiny s dětmi často využívají pronájem chaty v Dánsku, aby měli blízko k moři, kde tráví svoji dovolenou. Odpočívají, prochází se, nabírají nové síly. Tatínkové se svými ratolestmi navštěvují tuto zemi kvůli rybolovu, který je velice významný pro místní ekonomiku. Každý rodič je pyšný na svého syna nebo dceru, když vytáhne z vody první rybu. Pro děti je to zážitek, na který nezapomenou po celý život.
Dánsko je destinací pro turisty, kteří chtějí zažít akční rodinnou dovolenou a přitom si odpočinout v příjemných ubytovacích zařízeních. Zároveň si domů přivezou skvělé fotky a nezapomenutelné zážitky.