Novasol

Zavolejte nám: 222 311 715
Po-Pá 9:00 - 17:30

Dovolená v Belgii

Tip na dovolenou? Navštivte Belgii a ubytujte se v rekreačním domě NOVASOL. Belgie Vás dostane jak vnitrozemím, tak nádherným pobřežím. Proto je Belgie ideální zemí pro pohodovou rodinnou dovolenou. NOVASOL rekreační domy jsou pro takovou dovolenou naprosto ideální příležitostí.
Pokud máte rádi historii, pak to je Belgie, kam byste měli přijet. Hlavním městem je Brusel. Toto město je nejen hlavním městem Belgie, ale i hlavní město celé EU. V Bruselu můžete navštívit mnoho zajímavostí a pochutnat si na místních delikatesách, jako jsou slavné pralinky, čokolády, oplatky, hranolky a pivo. S rekreačním domem NOVASOL to budete moct všechno vyzkoušet. Jednou z nejznámějších místních atrakcí je Atomium. Tato věhlasná konstrukce je 102m vysoká a má vypadat jako krystal ze železa. Tato stavba byla postavena na „Expo 58“, celosvětové výstavě umění, na znamení manipulace s jadernou energií v míru. Je vyrobená z nerezové oceli. Na samém vrcholu je vyhlídková věž s ohromujícím výhledem. Město Antverpy je dalším velmi zajímavým městem. Toto město zaujme množstvím velmi pěkných náměstí a rušných trhů. Speciálně vaší manželce nebo přítelkyni se tu bude hodně líbit. Protože, když se řekne Antverpy, znamená to diamanty. Neexistuje jiné město na světě, kde se můžete o diamantech dozvědět víc. Toto super moderní město musíte opravdu vidět.
Muzeum Belvue v Bruselu provází celou historií Belgie. Začíná revolucí v roce 1830 a končí současností. Vše je vysvětleno a vyobrazeno záživným a smysluplným způsobem. Krom historie je tu spousta sportovního vyžití. Můžete například jít na pobřeží Severního moře a pouštět draka nebo windsurfovat. Ve nitrozemí můžete třeba jezdit na koni. To je v Belgii velmi populární a děti to milují. Ti, kteří se projeli po pláži při západu slunce, vědí, že jízda na koni je víc než jen sport. Rezervujte si NOVASOL rekreační dům v Belgii ještě dnes a jeďte si užít tuto krásnou zemi.

domy v regionu

Lädt…Hledáme domy pro Vás.